سلام ! به بخش پیپال خوش اومدی ! بهتره قبل هر چیزی باهاش آشنا بشیم ؛
کاربران از طریق PayPal می‌توانند وجه مورد نظر خود را به حساب‌های دیگران منتقل کنند، از طریق پرداخت با پی پال از فروشگاه اینترنتی خرید خود را انجام بدهند یا دریافت مالی داشته باشند.
و همچنین در فروشگاه‌های Google Play و App Store قابل دانلود است. همچنین PayPal خدمات ویژه پرداخت لمسی را در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های پذیرنده راه‌اندازی کرده است، که کاربر تنها از طریق لمس اپلیکیشن در تلفن همراه خود قادر به پرداخت وجه است.
خدمات اصلی آن شامل خرید و فروش کالا در سایت هایی همچون Ebay، انتقال وجه به حساب سایرین، خرید از سایت های خدمات دامنه  و فضای میزبانی، پرداخت حق عضویت، فروش خدمات و دریافت مبلغ آن از طریق حساب پی پال و…
حساب پی پال از نوع Business دارای امکانات بیشتر و محدودیت های کمتری نسبت به اکانت های Personal هستند و می توانند برای پاسخگویی به مقاصد حرفه ای تر شامل تراکنش های دریافتی و پرداختی با مبالغ بزرگتر و یا تعداد بیشتر تراکنش ها در مقایسه با اکانت های Personal مورد استفاده قرار گیرند.
نوع های متنوعی در حساب های پیپال وجود دارند که مجموعه ما اکانت های احراز هویت شده را همراه با هدیه دلاری/یورویی در اختیار شما قرار می دهد .
به سبد خرید اضافه شد.
پرداخت