سلام ! به بخش فریلنسینگ خوش اومدی ! بهتره قبل هر چیزی باهاش آشنا بشیم ؛
فریلنسینگ به معنی آزادکاری و کار آزاد است و فریلنسر به کسی گفته می شود که به صورت ازاد به کار کردن می پردازد و تعهدی نسبت به نوع انجام کار و نحوه انجام کار ندارد. حال با توجه به دانسته های بالا می توانیم یک تعریف درست از فریلنسر داشته باشیم.
فریلنسر به فردی می گویند که توانایی و مهارت انجام کل کار یا بخشی از کار را دارد و به کار کردن می پردازد. فرد فریلنسر به شرکت، سازمان و یا کسی وابسته نیست و تعدی نسبت به انجام کار ندارد. البته لازم به ذکر است که برخی از فریلنسرها قراردادهایی برای انجام کار دارند اما تنها یک قرارداد دو طرفه است و بعد از اتمام کار و دریافت هزینه ی کار، این تعهد تمام می شود. فریلنسر نه یک شغل تمام وقت است و نه یک شغل پاره وقت و به اصطلاح می توان گفت خودتان آقای خودتان هستید.
فریلنسرها می توانند به واسطه ی شرکت ها و موسسات به دیگران معرفی شوند و یا می توانند به تنهایی و بدون واسطه به کار کردن بپردازند. شرایط کار نیز در فریلنسرها متفاوت است. برخی به صورت ساعتی و روزانه پول دریافت می کنند و برخی دیگر به صورت پروژه ای مبلغ کلی را پیش بینی می کنند و هزینه را در ابتدا به عنوان بیعانه دریافت می کنند. البته در پروژه های بزرگ و پیچیده قضیه ممکن است کمی فرق کند و قراردادی بین طرفین تنظیم شود و یا نسبت در هر قسمت پرداختی صورت گیرد.
همچنین برای دریافت درآمد دلاری خود ، نیاز به اکانت پیپال خواهید داشت .
سایت های متنوعی در این زمینه وجود دارند که موجب درآمد دلاری شما خواهند شد که مجموعه ما اکانت های احراز هویت شده را در اختیار شما قرار می دهد .
به سبد خرید اضافه شد.
پرداخت