سلام ! به بخش صرافی و بروکر خوش اومدی ! بهتره قبل هر چیزی باهاش آشنا بشیم ؛
حتما شما هم اسم صرافی را تا بحال شنیده اید ، صرافی های امروزه مدرن تر شده اند و با گسترش ارز های دیجیتال به بخش هایی تبدیل شده اند که توسط آن می توانید ارز دیجیتال دلخواه خود را خریدارید کنید ، ارز دیجیتال خود را به ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنید و یا آن را به فروش برسانید و درامد آن را بصورت دلار دریافت کنید. صرافی ها معمولا بدون احراز هویت غیر قابل استفاده یا سقف بسیار محدودی دارند که این مشکل را ما برای شما حل کرده ایم .
به طور کلی کار شرکت کارگزاری یا بروکر این است که نرخ های بازار را به مشتریان خود ارائه نموده و دستورات معاملاتی مشتریان را اجرا کند. یعنی هنگامی که یک مشتری دستور معاملاتی (خرید یا فروش) خود را به صورت آنلاین یا تلفنی به کارگزار ارائه می‌کند، کارگزار از محل سپرده‌ای که مشتری دارد، اقدام به اجرای دستور مشتری مبنی بر خرید یا فروش می‌کند. همه کارگزاری‌ها یک عمل را انجام می دهند که ارائه نرخ و انجام معاملات خرید و فروش آنلاین است که درآمد خوبی دارد .
معمولا صرافی ها و بروکر ها بدون احراز هویت غیر قابل استفاده یا بصورت خیلی محدود قابل استفاده اند و سایت های متنوعی در این زمینه وجود دارند که مجموعه ما اکانت های احراز هویت شده را در اختیار شما قرار می دهد .
 
به سبد خرید اضافه شد.
پرداخت