به بخش بلاگ ما خوش اومدی ! اینجا میتونی کلی خبر و آموزش رو دنبال کنی !

اجبار به احراز هویت بایننس | 29-05-1400

File:Binance Logo.png بایننس کاربران عادی خود را نقره داغ کرد ، دو ماه وقت دارید !

 

  • صرافی بایننس طی اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی کاربران جدید میبایست یکی از مراحل احراز هویت را گذارنده باشند تا بتوانند از خدمات بایننس استفاده کنند ؛ همچنین کاربران قدیمی نیز به مدت دو ماه وقت خواهند داشت تا حساب خود را احراز هویت کنند و تا آن زمان می توانند برداشت پول یا انجام معامله را در پروفایل خود داشته باشند .
  • سشما می توانید از این لینک حساب احراز هویت شده بایننس را سفارش دهید یا از این لینک با ما به جهت مشاوره در تماس باشید

محدودیت به سبک بایننس | 07-05-1400

File:Binance Logo.png محدودیت به سبک بایننس ! کاربران بدون احراز هویت سقف تراکنش آنها به 0.06BTC رسید

 

  • صرافی بایننس به کاربرانی اجازه برداشت روزانه تا معادل ۰.۰۶ بیتکوین را خواهد داد که تایید حساب Basic را انجام بدهند. در تایید حساب Basic از شما اطلاعات عادی درخواست می‌شود اما برای احراز صحت آن نیازی به ارسال مدارک نیست. بنابراین در صورتی که به هر دلیل از ثبت این اطلاعات و تکمیل فرآیند تایید هویت Basic خودداری کنید اجازه برداشت موجودی خود از صرافی بایننس را نخواهید داشت. این تغییرات به وضوح در جهت تطبیق با قوانین ضد پولشویی و همچنین قوانینی همچون FATF است.
  • طبق این اطلاع رسانی که رسما اعلام شد ، کاربران به دو دسته تقسیم خواهند شد ؛ 1- کاربرانی که اطلاعاتی همچون ایمیل ، نام و سایر اطلاعات عادی را وارد کرده اند در دسته Basic قرار می گیرند و این کاربران اجازه برداشت حداکثر 0.06 بیت کوین روزانه خواهند داشت 2- کاربرانی که احراز هویت خود را انجام داده اند و با توجه به نوع احراز آنها ، از روزی 100 بیت کوین الی مقدار نامحدود اجازه استفاده خواهند شد بایننس نیز اعلام کرده است روند محدود شدن حساب ها از تاریخ 2021/08/04 آغاز شده و تا 2021/08/23 ادامه خواهد یافت .
  • شما می توانید از این لینک حساب احراز هویت شده بایننس را سفارش دهید یا از این لینک با ما به جهت مشاوره در تماس باشید